
Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16APH8 16"/Ryzen5/32GB/512GB/Win11 (82Y9003DPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 159516066
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Наймобільніший 16-дюймовий ігровий ноутбук у світі. Новітня гібридна архітектура AMD Ryzen у поєднанні з провідними в галузі функціями забезпечує найвищий ігровий досвід. Транслюйте, створюйте та конкуруйте на найвищому рівні з процесорами AMD Ryzen, які підвищують продуктивність у іграх, даючи вам змогу досягти всього, що захочете. Ноутбуки серії GeForce RTX 40 Графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ серії 40 забезпечують роботу найшвидших у світі ігрових і творчих ноутбуків. Створені на основі надефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують величезний стрибок у продуктивності завдяки DLSS 3 на основі штучного інтелекту та дозволяють створювати реалістичні віртуальні світи з повністю трасованими променями. Трасування променів Архітектура Ada розкриває всю потужність трасування променів, яка імітує поведінку світла в реальному світі. Завдяки процесорам серії RTX 40 і третім поколінням ядер RT ви можете насолоджуватися неймовірною деталізацією віртуальних світів, як ніколи раніше. NVIDIA DLSS 3 DLSS — це революційна технологія та прорив у графіці на основі штучного інтелекту, яка значно підвищує продуктивність. Завдяки новим ядрам Tensor 4-го покоління та прискорювачу оптичного потоку в графічних картах серії GeForce RTX 40 DLSS 3 використовує ШІ для створення високоякісних додаткових кадрів. NVIDIA Reflex Відеокарта серії NVIDIA Reflex і GeForce RTX 40 забезпечує найнижчу затримку та найкращу швидкість відгуку, створюючи абсолютну перевагу в ігровому процесі. Розроблена для оптимізації та вимірювання системної затримки, технологія Reflex дозволяє швидше знаходити ціль, швидше відгукувати та найкращу точність прицілювання в турнірній грі. Краща технологія охолодження Slim Тонкі ноутбуки не повинні означати обмежену продуктивність. З Lenovo Legion ColdFront 5.0 ви можете зосередитися на найважливішому - іграх і творчості - і не хвилюватися про те, що ваш пристрій перегріється. Lenovo Legion Slim оснащений передовими технологіями для тихих і надзвичайно крутих ігор, такими як термопаста зі зміною фази, значно більші гібридні мідні труби та теплові ребра, збільшені повітрозабірні та випускні отвори, а також подвійна рідкокристалічна полімерна система вентиляторів з турбонаддувом. Поєднання елегантності та спорту. Вагою менше 2,4 кг і товщиною л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7640HS |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 82Y9003DPB5M232 |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | Lenovo Legion Slim 5 16 |
| Марка | Lenovo |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴







