Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук HP ENVY 17
Розроблено, щоб забезпечити найкращий досвід продуктивність і потужність, ноутбук HP Envy з 17,3-дюймовим екраном готовий робити більше для вас будь-де.
Чудова продуктивність. Конфіденційність під час мобільної роботи на більшому та чіткішому екрані.
Ви вдосконалюєте свій ідея чи ви хочете повідомити її голосно та чітко? Ноутбук HP Envy з 17,3-дюймовим екраном допоможе вам зробити це краще та ефективніше.
Відеокарта Intel® 1 Iris® Xe
Чуткий екран торкніться
Об'ємна пам'ять
1 Технології багатоядерність була розроблена для покращення продуктивності деяких програм. застосування ця технологія може не надати переваг деяким клієнтам або програмам. Продуктивність і тактова частота залежать від завантаження програми та конфігурації апаратного забезпечення та програмне забезпечення. Нумерація Intel не є показником вищої продуктивності.
Вражає досвід завдяки фантастичному екрану
Екран HD без мерехтіння
Режим низьке випромінювання синього світла
Співвідношення сторін 16:9


Екран, який привертає увагу
Відчуваю, як у кінотеатрі завдяки яскравому кольоровому дисплею та надзвичайній звуковій системі Bang & Olufsen.
Аудіосистема Bang & Olufsen
Довгий час автономної роботи

Чудова продуктивність у всіх завданнях. Нова реалістична графіка і звук.

1 Багатоядерна технологія була певним чином розроблена покращення продуктивності деяких програм. Використання цієї технології може не принести результату переваги для певних клієнтів або програм. Продуктивність і частота таймінг залежить від навантаження програми та конфігурації апаратного та програмного забезпечення. Нумерація Intel не є показником вищої продуктивності.
2 Дозволяє заряджати акумулятор до 50% протягом 30 хвилин при вимкненій системі (за допомогою команди «Вимкнути»). Рекомендується до використання адаптер живлення HP, який постачається разом із ноутбуком; використання зарядних пристроїв не рекомендується з меншою ефективністю. Після зарядки до 50% ємність відновлюється до нормального швидкість зарядки. Час заряджання може змінюватися в межах ±10% через системна толерантність. Рішення доступне на вибраних продуктах HP. Повний список функцій продуктів, доступних на http://store.hp.com.
3 Технологія Wi-Fi 6E підтримує гігабітну швидкість передача даних при передачі файлів між двома пристроями, підключеними до одного маршрутизатор. Потрібен бездротовий маршрутизатор, який потрібно придбати окремо.
Спілкуйтеся ефективно та вільно
Камера 5 Мп з технологією HP Presence 1 дозволяє показати себе в найкращому світлі, а підтримка кількох камер забезпечує більш просторовий ефект.


Можливість змінити макет екрана щоб отримати різні види камери 2.
1 Функції можуть потребувати програмного забезпечення або інших програм третім особам для надання описаних властивостей. Висновок потрібен окремі договори про надання послуг Інтернет.
2 Тільки для демонстраційних цілей. Фактичні враження можуть бути іншим.
Конфіденційність під час мобільної роботи
Іноді потрібно переглядати електронну пошту під час поїздки на роботу або сидіти над проектом у сусідньому кафе. Добре, коли ніхто не дивиться через плече.
Діафрагма камери
Блокування, коли ви віддаляєтеся
Ключ вимкнути мікрофон

Зробіть більше, використовуйте менше і почувайтеся краще
Цей ідеальний Розроблений комп’ютер виготовлено з переробленого алюмінію та пластику штучні відновилися ще до того, як досягли океанів 1 , використовує відповідну упаковку 100% переробка 2 і відповідає стандартам EPEAT® Gold і ENERGY STAR® 3.


1 Пластик вилучено до того, як він потрапить в океани використовується у виробництві рамки екрану та корпусу динаміка. Походження у конструкції кришки використано перероблений алюміній. пластмаси Для виготовлення ключів використовувалися перероблені матеріали. Відсоток переробленого вмісту в окремих предметах різний залежно від продукту.
2 Упаковка та вкладиші виготовлені з гофрованого картону 100% із екологічно чистих, сертифікованих волокон і переробляється.
3 На основі процедури реєстрації в США у програмі EPEAT® відповідно до стандарту IEEE 1680.1-2018 EPEAT®. Надання Статус EPEAT® залежить від країни. Додаткова інформація доступна за адресою www.epeat.net.
Порти та розетки


Вміст упаковки
Ноутбук HP ENVY з 17,3-дюймовим екраном
Адаптер змінного струму
Інсталяційний аркуш
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H |
| Тип процесора | E2 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 2,49 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura |
| Ємність батареї | 55Wh |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 9E7E2EA |
| Кількість батарейних відсіків | 4 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Кеш процесора | 24MB |
| Мoдель | HP Envy 17-cw0122nw |
| Максимальний час роботи | 9h |
| Марка | HP |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Розподіл | HP |
| Сімейство процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір підсвітки клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴







