
Laptop Lenovo Thinkbook 14S Yoga G3 Iru 14"/I5/16Gb/512Gb Szary Win11 (21JG000WPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 153523674
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkBook 14s Yoga G3
Оптимізовано для продуктивності
Адаптується до стилю роботи користувача
Яскравий сенсорний екран і вбудоване перо
Ми серйозно ставимося до безпеки
Багатозадачність
Функціональний і стильний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Карти пам'яті | microSD |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | ThinkBook 14s Yoga G3 IRU |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium |
| Мультимедіа | Kamera |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 |
| Тип | Notebooki |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір | Niebieskie |
| Частота оновлення | 60Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴








