Доставка зі складу 5-10 днів.


Створено, щоб робити більше
Цей ноутбук містить велику потужність у невеликій упаковці. Завдяки процесору AMD Ryzen™, графічному процесору AMD Radeon™ і швидкій оперативної пам’яті DDR4 з можливістю розширення користувачі можуть отримати всю потужність, щоб задовольнити потреби в роботі та багатозадачності.

Чудовий зовнішній вигляд
Завдяки тонкій рамці ви можете побачити більше на дивовижному 15,6-дюймовому IPS-дисплеї Full HD 1920 x 1080. Щоб ще більше захистити очі користувачів, Acer використала передові технології VisionCare, зокрема Acer BlueLightShield™.

Швидке спілкування
Користувачі можуть вільно користуватися бездротовими мережами завдяки повному набору варіантів підключення. Дводіапазонний Wi-Fi 6 (802.11ax) збільшує пропускну здатність даних до трьох разів і зменшує затримку на 75% порівняно з Wi-Fi 5.

Багато пам’яті
Швидкий твердотільний накопичувач M.2 PCIe і другий додатковий накопичувач із великою ємністю надають користувачам достатньо місця для зберігання файлів.

Професійний вигляд
Цей тонкий (17,95 мм) ноутбук Aspire 5 завдячує своїм надзвичайним зовнішнім виглядом корпусу з алюмінію, обробленого піскоструминною обробкою. У свою чергу, ергономічний шарнір забезпечує кращу вентиляцію з нижньої частини пристрою, що підвищує комфорт роботи.

Звучить чудово
Коли ви не працюєте, а настав час пограти, насолоджуйтесь покращеним звуком завдяки технології Acer TrueHarmony™, створеній спеціально для забезпечення більш реалістичного звуку та глибшого басу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5500U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB |
| Ваги | 1,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Acer Aspire 5 |
| Марка | Acer |
| Матеріал | Metal |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x USB 2.0 |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір | Czarne |
| Частота процесора | 2100MHz |
- Ціна: 9 999 ₴









