Доставка зі складу 5-10 днів.
Ефективна та швидка робота
Щоб підвищити продуктивність ноутбуків Extensa 15, ми оснастили їх найновішими процесорами Intel® Core™, пам’яттю з можливістю розширення до 16 ГБ і достатньою потужністю для роботи протягом усього дня. Ви можете працювати, грати чи відпочивати – усе завдяки цьому вулкану продуктивності.
Чудове зображення
Дисплей Full HD забезпечує приголомшливу якість зображення під час перегляду зображень і відео, а вузька рамка збільшує доступний робочий простір. Крім того, ми оснастили його технологією Acer BlueLightShield™ для захисту очей користувачів від шкідливого синього світла.
Швидке зберігання
Ємність PCIe NVMe SSD-накопичувач є ключем до неймовірної продуктивності. Усе на вашому ноутбуці працює швидше, від запуску та повсякденних операцій до перегляду мультимедійних файлів. Легко зберігайте та діліться важливими проектами та даними за допомогою опцій вільного місця на жорсткому диску.
Надійна система безпеки
Завдяки технології TPM на основі вбудованого програмного забезпечення ви отримаєте захист і керування корпоративного рівня, а слот безпеки Kensington фізично захистить ваші дані.
Багато портів
Завдяки трьом USB-портам, включаючи два USB 3.2 Gen 1 і один USB 2.0, ноутбук готовий до будь-якої ситуації. Ви можете розпочати презентацію одразу або почати використовувати щойно підключений периферійний пристрій.
Постійно підключений
Користувачі можуть легко отримувати найновішу інформацію та оновлення завдяки повному набору варіантів підключення. Wi-Fi 5 (802.11ac) забезпечує швидкий доступ до Інтернету. У свою чергу, вбудована камера та мікрофон дозволяють здійснювати відеодзвінки у відмінній якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Pentium Silver N6000 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 8GB > Laptopy 8GB RAM |
| Ваги | 1,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Додаткові функції | Wielodotykowy touchpad |
| Ємність батареї | 3220mAh |
| Місткість жорсткого диска | 256GB |
| Кількість батарейних відсіків | 2 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Кеш процесора | 4MB |
| Мoдель | EX215-32-P4W8 |
| Марка | Acer > Laptopy Acer |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | UHD Graphics > Laptopy Intel UHD Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 10 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x USB 2.0 |
| Сімейство процесорів | Intel Pentium > Laptopy Intel Pentium |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Частота процесора | 1100MHz |
- Ціна: 9 999 ₴









