Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo LOQ 15 i5-13420H 16 ГБ 1 ТБ RTX4050
Lenovo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 6GB > Laptopy 6GB RAM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | LOQ 15IRH8 82XV009LPB |
| Марка | Lenovo > Laptopy lenovo |
| Мультимедіа | Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 > Laptopy Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Колір | Białe > Białe Laptopy |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴


