Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 39,6 см (15,6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Мoдель | IdeaPad Gaming 3 |
| Марка | Lenovo > Laptopy lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce GTX 1650 > Laptopy NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 4GB |
| Операційна система | Windows 10 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Сімейство процесорів | AMD Ryzen 5 > Laptopy AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
- Ціна: 9 999 ₴








