Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12500H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 2,1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Кеш процесора | 18MB |
| Мoдель | Gigabyte G5 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64GB |
| Марка | Gigabyte > Laptopy Gigabyte |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 > Laptopy GeForce RTX 4060 |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Intel Core i5 > Laptopy Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Колір підсвітки клавіатури | RGB |
| Частота оновлення | 144Hz Гц |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 2500MHz |
- Ціна: 9 999 ₴







