Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропускати жодної дрібниці, купуйте монітор AOC AG275QXL 27" за найкращою ціною. Роз'єми: HDMIUSBDisplayPort x 2USB 3.2HDMI 1.4HDMI x 22 x HDMIUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)USB A x 4Клас енергоспоживання: GТехнологія: LEDIPSLCDSекран: 27" Роздільна здатність: Quad HDСумісність: VESA 100 x 100 ммЧас відгуку: 1 мс Роздільна здатність (пікс.): 2560 x 1440 пікселівТип: MonitorAxisGamingPluggable продукт: YesP вушко Тип: Socket ko EUScreen Діагональ (см): 68,6 см Колір: Чорний Особливості: Знімний плоский екран Вбудовані динаміки Співвідношення сторін: 16:9 Коефіцієнт контрастності: 1000:1 Рекомендоване використання: Ігри Включає: Вихід для навушників Кут роботи: 178º Споживана потужність : 0,5 кВт-год. 0,3 кВт-год. Підсвічування: W-LED Підключення: DisplayPort 1.4 Чіпсет: NVIDI Максимальне налаштування: 130 мм Яскравість: 400 лм ANSI Нахил: -5º / 23º Швидкість: 170 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7.8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | AG275QXL |
| Марка | AOC > Monitory AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 39W |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI > Monitory HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 170Hz Гц |
- Ціна: 9 999 ₴



