Доставка зі складу 5-10 днів.
Конструкція ZeroFrame
Майже безкаркасна конструкція забезпечує велику площу поверхні. Завдяки йому ви можете зосередитися на головному - на екрані. Більше ніяких товстих рамок навколо вашого монітора.
Зображення гладке, як шовк
Монітори серії B7 з роздільною здатністю FullHD IPS і широким кутом огляду забезпечують комфортну тривалу роботу. Ви отримаєте різкість рухомих зображень, ідеальне відтворення кольорів і найкращу природну та оригінальну якість контрасту. 6-осьове регулювання кольору та вбудовані функції Acer значно збагачують дисплей розширеними можливостями кольору, налаштування та яскравості зображення.
Надійна конструкція
Основа монітора надзвичайно міцна, оскільки виготовлена з нержавіючої сталі. Додатковою перевагою є швидке та просте нахиляння, обертання та регулювання висоти в одну мить, адаптуючи монітор до ваших потреб.
Спочатку захист очей
Монітор дозволить вам використовувати його довше, зберігаючи комфорт для очей. Технології Acer BlueLightShield™ і Flickerless™ захищають ваші очі від непотрібного навантаження, тож ви можете робити більше, не роблячи частих перерв.
Миттєве налаштування
Кінець налаштувань кнопок. Тепер ви можете легко налаштувати параметри свого монітора за допомогою програмного забезпечення Display Widget.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7,86 kg |
| Висота з основою | 536mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 259mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 100000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | B7 |
| Марка | Acer > Monitory Acer |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 26W |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Розмір екрана | 69 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | USB > Monitory Złącza USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 75Hz Гц |
| Ширина з основою | 614mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







