
Ноутбук Apple MacBook Air 15 2024 M3 Z1BW0006Y - Apple M3/15,3" 2880x1864 Liquid Retina/RAM 16GB/SSD 512GB/Północ/macOS/1DtD
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 169527640
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук Apple MacBook Air 15 2024 M3 Z1BW0006Y - Apple M3, 15.3" 2880x1864 Liquid Retina, RAM 16GB, SSD 512GB, North, macOS, 1DtD





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Apple M3 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2880x1864 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,51 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | Z1BW0006Y |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | MacBook Air 15 2024 M3 |
| Марка | Apple |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Apple M3 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt, 1x Thunderbolt 3 |
| Сімейство процесорів | Apple M |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴






