
Ноутбук Apple MacBook Pro 16,2"/M2 Max/32GB/8TB/macOS (MNWA3ZEAD3)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 147386839
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Apple M2 Max |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3456x2234 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 32GB |
| Ваги | 2,15 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 8TB |
| Код виробника | MNWA3ZEAD3 |
| Комунікація | Bluetooth |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32GB |
| Марка | Apple |
| Модель відеокарти | Apple M2 Max |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Chrome OS |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Сімейство процесорів | Apple M |
| Тип відеокарти | Zintegrowana |
| Колір | Szare |
- Ціна: 9 999 ₴

