Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ноутбук - Intel Core Ultra 7 155H, 16" IPS глянцевий 2560 × 1600 165 Гц, RAM 32 ГБ LPDDR5, Intel ARC, SSD 1000 ГБ, цифрова клавіатура, клавіатура з підсвічуванням, веб-камера, USB 3.2 Gen 2, зчитувач відбитків пальців, WiFi, Bluetooth, 4-елементний акумулятор, Windows 11 Pro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth v5.4 |
| Thunderbolt/USB 4 | 2 × |
| USB 3.2 2-го покоління | 2 × |
| Wi-Fi | 802.11be |
| Wi-Fi-версія | WiFi 7 |
| Аудіо | Combo Audio Jack |
| До пакета входить | Power adapter |
| Веб-камера | 1 080 px |
| Усього слотів M.2 | 1 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Графічні порти виведення | HDMI |
| Дані | USB-C |
| Ємність SSD-накопичувача | 1 000 GB (1 TB) |
| Місткість сховища (загальна) | 1 000 GB |
| Заряджання через USB-C | Can be charged via USB-C |
| Інтерфейси привода | PCIe NVMe |
| Кількість зайнятих слотів M.2 | 1 × |
| Кількість встановлених слотів | 2 × |
| Кількість комірок | 4piece(s) |
| Конвертованість | Reflexive |
| Кеш-процесор | 24 MB |
| Максимальна висота | 17 mm |
| Марка відеокарти | Intel |
| Маса | 2,1 kg |
| Модель відеокарти | Arc |
| Потужність заряджання | 100 W |
| Номер моделі процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Обладнання | Backlit keyboard, Numeric keyboard, Fingerprint Reader, Operating system |
| Загальна кількість слотів | 2× |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привід | Without Optical Drive |
| Підсвітка | Monochrome |
| Покоління процесорів Intel | Meteor Lake (14. generace) |
| Розмір дисплея | 16" |
| Розмір оперативної пам'яті | 32 GB |
| Роздільна здатність екрану | 2560 × 1600 px |
| Розширена гарантія | No extended warranty |
| Світність | 400 Nits |
| Серія ноутбуків | MSI Summit |
| Сертифікація | MIL-STD-810H |
| Співвідношення сторін | 16:10 |
| Будівельний матеріал | All-metal (unibody) |
| Тип відеокарти | Integrated |
| Тип дисплея | Glossy |
| Тип пам'яті | LPDDR5 |
| Тип панелі | IPS |
| Тип зберігання | SSD |
| Характеристики ЦП | Automatic Overclocking, HyperThreading, Low energy consumption, Virtualization Support |
| Колір | Black |
| Колірне охоплення та сертифікація | 100% DCI-P3 |
| Частота оновлення дисплея | 165 Hz |
| Частота пам'яті | 6 400 MHz (6,4 GHz) |
| Частота процесора | 1,4 GHz (1 400 MHz) |
| Частота посилення ядра | 4,8 GHz (4 800 MHz) |
| Мова клавіатури | CZ, SK |
- Ціна: 9 999 ₴









