Доставка зі складу 5-10 днів.

Цей РК-монітор Acer збагатить налаштування вашого комп’ютера панеллю з розміром екрана 24,5 дюйма зі співвідношенням сторін 16:9. Цей РК-монітор працює за технологією IPS, яка добре відома своєю високою якістю кольору та хорошим Роздільна здатність екрана цього монітора становить 1920 × 1080. Його дуже швидкий час відгуку 1 мс ідеально підходить для швидких ігор, а його частота оновлення 390 Гц перевершує більшість моніторів на ринку. суттєво зменшує напругу очей і ідеально підходить для безперебійного відтворення вмісту. Для графічних дизайнерів і художників інтенсивність кольорів — це 8 біт . Для підключення до комп’ютера необхідно використовувати HDMI та DisplayPort.

Ключові характеристики ігрового РК-монітора Acer Nitro XV252QF 24,5 дюйма
РК-монітор розміром 24,5" Максимальна роздільна здатність 1920 × 1080 РК-монітор працює за технологією IPS Матова поверхня цього РК-монітора зменшує сонячні відблиски Час відгуку 1 мс, частота оновлення 390 Гц Яскравість: 400 кд/м2 РК-дисплей монітор, сумісний із кріпленнями 100×100 VESA Можна повертати в портретний режим Фільтр синього світла
Конструкція та обладнання ігрового монітора Acer Nitro XV252QF 24,5 дюйма
Розмір комп’ютерного монітора Acer 55,8 × 50,3 × 23,4 см. Крім класичної підставки, монітор можна встановити на стіну за допомогою кріплення VESA. Модель монітора важить 3,53 кг. Певна універсальність можлива завдяки функції повороту, тобто монітор можна повертати на 90°. Інтерфейс вхідного сигналу має вирішальне значення. Цей 24,5-дюймовий Acer Nitro XV252QF Gaming використовує тип HDMI і DisplayPort.


Практичні функції 24,5-дюймового ігрового монітора Acer Nitro XV252QF
Під час роботи вночі ви, безсумнівно, оціните синій світлофільтр на цьому моніторі, який допоможе покращити якість сну. Режим Flicker-Free забезпечує ефективний захист від напруги та втоми очей, усуваючи мерехтіння зображення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| DisplayPort | 1 × |
| HDMI | 2 × |
| Hmotnost | 3,53 kg |
| VESA-кріплення | 100×100 |
| sRGB | 99 % |
| Барва | Černá |
| Волості | Pivot |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина кольору | 8 bit |
| Графічний користувацький інтерфейс | HDMI, DisplayPort |
| Діагональ | 24,5" (62,23 cm) |
| Земе | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Максимальна яскравість | 400 cd/m2 |
| Панельна технологія | LCD |
| Поверхня дисплея | Matte |
| Помір країн | 16:9 |
| Споживання енергії в режимі HDR | 41 kWh/1000h |
| Споживання енергії в режимі SDR | 23 kWh/1000h |
| Розміщено | 1920 × 1080 |
| Розширена гарантія | No extended warranty |
| Стандарти графічного користувацького інтерфейсу (GUI) | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 |
| Будівництво | Straight |
| Тип панелі | IPS |
| Тип роздільної здатності | Full HD |
| Функції | Blue light filter, Flicker-free |
| Частота оновлення | 390 Hz Гц |
| Ширжка | 55,8 cm |
- Ціна: 9 999 ₴








