
Фритюрниця Cosori TurboBlaze Pro 6,2L + špízy 5 ks a grilovací rošt
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: S14060
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Фритюрниця з гарячим повітрям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COSORI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Барва | Black |
| Різновид смаження | Hot air |
| Волості | Display, Overheat protection, Dishwasher safe |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Земе | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Кількість програм | 9 |
| Кількість фритюрниць | 1 |
| Контроль | Mechanical |
| Максимальна температура | 230 °C |
| Маса | 6 kg |
| Матеріал контейнера | With non-stick surface |
| Мінімальна температура | 30 °C |
| Обладнання | Removable container, Skewer |
| Оцінено | Red Dot Best of Best |
| Споживана потужність | 1 725 W |
| Функції | Automatic shutdown, Temperature regulation, Automatic programs, Food drying |
| Ширжка | 30 cm |
- Ціна: 9 999 ₴










