
Монітор Dell U2424H 210-BKTZ/5Y - 23,8"/1920x1080 (Full HD)/120Hz/IPS/5 ms/pivot/USB-C/Srebrny
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 164290953
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор Dell U2424H 210-BKTZ/5Y23.8", 1920x1080 (Full HD), 120 Гц, IPS, 5 мс, поворот, USB -C, срібло





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,4 kg |
| Висота з основою | 495mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 182mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | U2424H |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Споживана потужність | 72W |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Розмір екрана | 60,5 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | 2x DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 539mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴






