Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Dell UltraSharp 27 4K із концентратором USB-C – U2723QE
Ідеальне зображення
Надзвичайна контрастність: перший у світі 4K 27-дюймовий монітор із технологією IPS Black забезпечує надзвичайні кольори та винятково чистий чорний із коефіцієнтом контрастності 2000:1.
Покращений комфорт для очейComfortView Plusi — це вбудована функція, яка постійно зменшує потенційно шкідливі промені синього світла, не впливаючи на відображувані кольори.
Виняткова якість зображення Перегляньте найдрібніші деталі на моніторі 4K, який забезпечує реалістичні кольори з охопленням кольорової гами DCI-P3 98% і технологією VESA DisplayHDR 400.
Комунікаційний центр
Швидка продуктивність: виходьте з режиму сну т
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | U |
| Марка | Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 25,9W |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | 4K UHD |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴








