Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Gold Phoenix дозволить вам досягти висот ваших ігрових можливостей. Оснащений новітніми технологіями, включаючи FreeSync Premium, 27-дюймовий Gold Phoenix пропонує частоту оновлення 240 Гц і приголомшливий час відгуку MPRT 1 мс, тож ваш пристрій ніколи не сповільнить вашу роботу. Швидка матриця IPS гарантує чудову якість зображення, а можливість регулювати яскравість і темні відтінки за допомогою функції Black Tuner для кращої видимості в темних місцях. Завдяки регульованій по висоті ніжці ви забезпечите собі комфорт під час ігрових марафонів, регулюючи положення екрана відповідно до своїх потреб.
IPS
Технологія IPS гарантує вищу контрастність, найкраще відтворення кольорів і більші кути огляду, ніж найпопулярніші технології TN або VA. Зображення виглядатиме добре незалежно від кута, під яким ми на нього дивимось.
Частота оновлення 240 Гц
Частота оновлення 240 Гц означає, що монітор може оновлювати сигнал у кілька разів частіше, ніж стандартні монітори. Це забезпечує чудову плавність зображення та відсутність розмазування навіть під час відображення найвимогливішої графіки. Це абсолютно найвищий рівень світлодіодних матриць.
Надшвидкий час відгуку 1 мс
Швидка реакція є ключовою проблемою кожної гри. Завдяки цьому зображення завжди залишається чітким, а враження від гри незабутніми. Абсолютно MUST HAVE для кожного професійного геймера!
Роздільна здатність WQHD
З рідною роздільною здатністю WQHD 2560 x 1440 (3,7 мегапікселя) ця панель відображає майже на 77% більше інформації, ніж Full HD
Зменшення синього світла
Синє світло, як частина спектру видимого світла, є чимось цілком природним у природі, але науково доведено, що його надмірний вплив може негативно впливати на здоров’я людини. Зокрема, проблеми можуть варіюватися від сухості та печіння очей до дегенерації сітківки та макули.
IIYAMA дбає про здоров’я своїх клієнтів, тому використовує вбудовану в монітор функцію Blue Light Reducer, яка обмежує випромінювання світла, яке є найбільш нездоровим для очей.
Без мерехтіння – для здоров’я наших очей
Технологія усунення мерехтіння усуває проблему мерехтіння, контролюючи яскравість екрана шляхом регулювання струму (затемнення постійного струму). Функція зменшення синього світла зменшує випромінювання світла, яке є найбільш нездоровим для очей.
Функція PIVOT
Ніжка, що регулюється по висоті, дозволяє регулювати положення екрана відповідно до ваших уподобань. Обертання екрана дозволяє змінити положення екрана з горизонтального (альбомного) на вертикальне (портрет). Ця функція особливо корисна під час роботи з довгими аркушами чи текстом.
Гніздо для динаміків і навушників
Ви граєте з друзями? Використовуйте колонки. Не хочеш нікому заважати? Підключіть навушники та збільште гучність.
Сертифіковано без мертвих пікселів
Ми настільки впевнені в якості наших моніторів, що не боїмося надати додатковий сертифікат якості нашим панелям.
Ми надаємо унікальну додаткову «30-денну обіцянку «нуль мертвих пікселів»» для всіх настільних моніторів (без сенсорного екрану), придбаних у iiyama-sklep. Звичайно, це не залежить від базового періоду в 36 місяців
Можливі заміни здійснюються негайно та безкоштовно в системі «від дверей до дверей»
Виробник: iiyama
Технологія: LED
Роздільна здатність: 2560x1440
Час відгуку: 1 мс
Тип матриці: IPS
ТВ-тюнер недоступний
Роз'єми: DisplayPort, HDMI, USB
Яскравість: 400 кд/м2
Динаміки: має вбудовані динаміки
Функція Pivot: так
Колір: чорний
Клас енергоспоживання: G
Стандарт VESA: 100x100 Додаткові функції: AMD FreeSync
Настінне кріплення: так Споживана потужність: 33 Вт
Частота оновлення: 240 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 33 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | GB2790QSU-B1 |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 33W |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴



