Доставка зі складу 5-10 днів.
ІГРОВИЙ МОНІТОР HP OMEN 25I
РЕАЛІСТИЧНИЙ ГЕЙМПЛЕЙ

РЕАЛІСТИЧНИЙ ГЕЙМПЛЕЙ
Новий рівень віртуальної реальності. Глюки, розмиття, нестабільний ігровий процес — це просто погано спогади з минулого.

ШВИДКИЙ ТЕМП ІГРИ
З частотою оновлення 165 Гц[1] і часом відгуку 1 мс із функцією Overdrive[1], ви уникнете спотворень і розривів зображення і зможете насолоджуватися повноцінним динамічним ігровим процесом. Цей монітор було перевірено NVIDIA на сумісність із технологією NVIDIA® G-SYNC®[3].

ГРАТИ КОМФОРТНО, ЯК НІКОЛИ
Відсутність рамок екрана, що відволікають увагу, і одночасне використання підсвічування RGB мінімізують втому очі, ви можете грати комфортно, як ніколи раніше.

КОЛЬОРИ З ВЕРХНЬОЇ ПОЛИЦІ
Роздільна здатність FHD[2], яка забезпечує точне відтворення кольорів із колірного простору DCI-P3 на 90%, Ви будете в захваті від якості та краси зображення. Ці функції, а також ширший кут огляду та кращий контраст, подбає про те, щоб ви не пропустили жодної деталі ігрового процесу.

І ВИ БАЧИТЕ ВСЕ
Завдяки технології IPS у вас є чітке зображення майже під будь-яким кутом.

РЕЖИМ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ
Перше інтегроване рішення в монітори застосовує фільтр покращення якості до ігор нижчої якості дозволу, завдяки чому вони виглядають ідеально, як ніколи раніше.






1 Усі технічні параметри відповідають типовим технічним даним, наданим виробниками компоненти, що використовуються в продуктах HP; фактичні характеристики продукту можуть відрізнятися від заявлених. 2 Для перегляду зображень FHD потрібен вміст FHD. 3 Потрібна підтримка DisplayPort 1.2 безпосередньо з GPU. Потрібен графічний процесор GTX 650Ti Boost або краще. Драйвер NVIDIA R340 52 або краще. Більше інформації на NVIDIA.com.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 170° |
| Вага з базою | 5,3 kg |
| Висота з основою | 389mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 233mm |
| Річне споживання енергії | 25 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 24,5 cala > Monitory 24,5 cala |
| Динамічний контраст | 12000000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | OMEN 25i |
| Марка | HP > Monitory HP |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 25W |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Розмір екрана | 62,2 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 558mm |
- Ціна: 9 999 ₴







