
NAS-сховище Synology RS2423+
143 964 ₴
- В наявності
- Код: S11653
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
NAS 12 × 8 ГБ DDR4 (макс. 32 ГБ), 2 × USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), для стійки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Synology |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PCIe | 1 × |
| RAID-масив підтримується | RAID 5, RAID 6, RAID 0+1, RAID 10 (1+0), Special |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | Rack |
| Використовувати | Company, Monitorovací systém |
| Кількість відсіків для дисків (2, Призначення" і 3, Призначення") | 12 × |
| Маса | 11,5 kg |
| Оперативна пам'ять із можливістю розширення до | 32 GB (32 768 MB) |
| Підтримувані послуги | Media server (DLNA), File Sharing (SAMBA, HFS, CIFS), Recording from IP cameras, iSCSI |
| Споживання енергії в режимі очікування | 46,21 W |
| Системна пам'ять (ОЗП) | 8 GB (8 192 MB) |
| Швидкість читання | 3 500 MB/s |
| Сумісний тип диска | 2.5" SATA SSD, 3.5" SATA HDD |
| Вміст пачки | Main unit × 1, Accessory pack × 1, Charging cable × 1, Manual × 1 |
| Країна | Czechia |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Типова енергоспоживання | 119,95 W |
| Частота процесора | 3,35 GHz |
| локальна мережа | 3 × |
- Ціна: 143 964 ₴




