Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор HP 5 серії FHD 23,8 дюйма з_x000D_ регулюється по висоті - 524ш
Ідеальний вибір для фрілансерів і розваг.
Працюйте так_x000D_ як вам подобається, легко та зручно


Частота_x000D_ частота оновлення 100 Гц1
99% покриття_x000D_ Колірний простір sRGB і коефіцієнт контрастності 1500:11
Регулювання_x000D_ нахил і висота в межах 100 мм.2
Екран
Панель IPS FHD 23,8 дюйма
Видимість під будь-яким кутом
99% покриття колірного простору sRGB 1
Послідовні та виразні кольори
Коефіцієнт контрастності 1500:11
Глибший колірний контраст
Частота оновлення 100 Гц1
Плавне прокручування та відтворення відео
Яскравість 300 ніт
Порти та сумісність
HDMI та VGA
Різні варіанти підключення
Працює із сертифікованим Chromebook8
Прокладка кабелю
Ідеальна організація на столі
Додаткові функції
HP Eye Ease із сертифікацією Eyesafe®_x000D_ 2/03
Антибліковий екран без ефекту мерехтіння
Зручність перегляду цілий день
Регулювання висоти та нахилу2
Індивідуалізуйте комфорт
Рамка з мікрокраями
Компактний, елегантний корпус
Центр дисплеїв HP9
Легке налаштування параметрів



Варіанти підключення
Підключіть кілька пристроїв і відкрийте для себе новий рівень_x000D_ продуктивності за допомогою портів HDMI 1.4 і VGA.
Оптимізовано для Chromebook та інших пристроїв_x000D_ Chrome OS 7




Підвищте свій комфорт
Посібник_x000D_ ергономічне налаштування HP Ergonomic Setup Guide2 допомагає регулювати висоту та_x000D_ нахил для оптимального персоналізованого комфорту.
Зменшує синє світло до комфортного для ваших очей рівня, не впливаючи на це_x000D_ точність кольору3.



Побачте більше з усіх боків
Технологія IPS забезпечує точні та послідовні зображення_x000D_ широкі кути огляду 178° по горизонталі та вертикалі.



Частота оновлення 100 Гц_x000D_ полегшує багатозадачність, забезпечуючи плавне прокручування вмісту та відтворення відео без_x000D_ втручання1.

Частота _x000D_ частота оновлення 60 Гц

Частота _x000D_ частота оновлення 100 Гц


Відкрийте для себе барвисті та виразні візуальні враження1
Насолоджуйтесь улюбленим вмістом до найдрібніших деталей_x000D_ деталі завдяки охопленню колірного простору 99% sRGB, контрастності та яскравості 1500:1_x000D_ 300 ніт для більш глибоких і яскравих зображень1.



Стонкий. світло. Ідеально.
Струнка і_x000D_ Легкий дизайн, який підходить для будь-якого простору, з рамою з мікрокраїв для бездоганного використання_x000D_ налаштування подвійного екрана та кращий перегляд.

Розміри та вміст упаковки





Монітор HP 524sh

Шнур живлення

Кабель HDMI 1.4

Документи






1 Всі технічні параметри відповідають типовим технічним даним_x000D_ надані виробниками компонентів, які використовуються в продуктах HP; фактичні параметри можуть змінюватися_x000D_ відрізняються від наведених. 2 Ergonomic Setup Guide доступний у програмі HP_x000D_ Дисплейний центр. Для вашого комп’ютера потрібна Windows 10 або новішої версії. Додаток HP Display Center є_x000D_ доступний у Microsoft Store. 3 Обладнання з фільтром HP Eye Ease, яке не впливає_x000D_ точність кольору завдяки технології Eyesafe. Веб-сайт сертифіката Eyesafe®: https://eyesafe.com/ 4 Відсоток вмісту пластику_x000D_ перероблений пластик базується на визначенні, наведеному в стандарті EPEAT IEEE 1680.1-2018. Матеріали_x000D_ пластик на 90% складається з переробленого пластику, включаючи 85% переробленого пластику_x000D_ переробленого ІТ-обладнання (ITE) і 5% із пластику, відновленого до потрапляння в океани (PET)._x000D_ 5 Упаковка/прокладки на 100% виготовлені з екологічно чистого,_x000D_ сертифіковані та перероблені волокна. Картонні вкладиші виготовлені з 100% волокна_x000D_ целюлоза та перероблені органічні матеріали. Пластикові вставки зроблені в поверх_x000D_ 90% переробленого пластику. Винятком є поліетиленові пакети та пінопласт._x000D_ 6 На основі американської процедури сертифікації EPEAT® відповідно до стандарту IEEE_x000D_ 1680.1-2020 EPEAT®. Статус залежить від країни. Додаткова інформація доступна за адресою_x000D_ www.epeat.net. 7 Перевірено на відповідність стандартам сумісності Chromebook_x000D_ Google. Цей продукт працює з пристроями, на яких працює остання версія системи_x000D_ операційною системою Chrome і які сертифіковані на відповідність стандартам Google. 8 Google не несе відповідальності за роботу цього продукту або його відповідність стандартам_x000D_ безпеки. Chromebook і мітка «Працює з Chromebook» є товарними знаками Компанії_x000D_ Google LLC. 9 Для вашого комп’ютера потрібна Windows 10 або новішої версії. Програма HP Display_x000D_ Центр доступний у Microsoft Store. ©2023 HP Development Company, L.P. Включено тут_x000D_ інформація може бути змінена без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,45kg |
| Висота з основою | 397mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 34mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 10000000:1 |
| Додаткові функції | Low Blue Light, HP Eye Ease |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 524sh |
| Марка | HP |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 16W |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Розмір екрана | 60,5 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI, VGA |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Białe |
| Ширина з основою | 536mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴






