
Окуляри проти синього світла GUNNAR Tallac Onyx Sun
13 297 ₴
- В наявності
- Код: S0129
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Окуляри
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина ноги | 13,7 cm |
| Інші особливості | eye fatigue reduction |
| Захист від синього світла | 90 % |
| Використовувати | For PC |
| Маса | 27,7 g |
| Матеріал обода | Plastic |
| Призначення | Unisex |
| Підходить для | Adults |
| Вміст пачки | Hard case, Cleaning cloth, Linen bag |
| Будівництво | With frames |
| Форма обода | Pilot |
| Колір | Синій |
| Колір лінз | Blue |
| Колір рами | Black |
| Ширина лінзи | 5,7 cm |
| Ширина окулярів | 13,7 cm |
| Ширина перенісся | 1,6 cm |
| захист від ультрафіолету | UV400 |
- Ціна: 13 297 ₴




