
Відеокарта Palit GeForce RTX 3090 GamingPro (NED3090019SB-132BA)
67 409 ₴
- В наличии
- Код: NED3090019SB-132BA
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Palit GeForce RTX 3090 GamingPro (NED3090019SB-132BA) - графічна карта, що демонструє сучасну вершину технологічного прогресу. Вона забезпечує неймовірну продуктивність при дозволах 4К і 8К, а також дозволяє отримати відмінне прискорення в складних завданнях, пов'язаних з машинним навчанням, штучним інтелектом і 3D моделюванням. Palit GeForce RTX 3090 GamingPro (NED3090019SB-132BA) грунтується на самій сучасній архітектурі NVIDIA Ampere. Чіп отримав 2 покоління ядер RT і 3 покоління тензорних ядер. Загальна кількість обчислювальних ядер CUDA досягає 10496. Частота графічного процесора в базовому режимі складає 1395 МГц, а в прискореному - 1695. Відеопам'яті типу GDDR6X встановлюється 24 ГБ. Важливою особливістю Palit GeForce RTX 3090 GamingPro (NED3090019SB-132BA) є можливість об'єднання декількох карт за допомогою NVLink.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Palit |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 112 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Графический чипсет | GeForce RTX 3090 |
| Длина | 294 мм |
| Интерфейсы | HDMI, DisplayPort |
| Количество видеопроцессоров | 1 |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем видеопамяти | 24576 MB |
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Разрядность шины памяти | 384 бит |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6X |
| Частота видеопамяти | 19500 МГц |
| Частота процессора | 1695 МГц |
- Цена: 67 409 ₴










