
Флешка Apricorn SecureKey 32GB (ASK3Z32GB)
16 044 ₴
- В наявності
- Код: 56714262
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Продуктивність
Будівництво
Захист
Потужність
Вага та розміри
Вміст пакета
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apricorn |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 32GB |
| Код виробника | ASK3Z32GB |
| Мoдель | 32GB Aegis Secure Key 3z |
| Максимальна швидкість запису | 80 MB/s |
| Максимальна швидкість читання | 190 MB/s |
| Марка | Apricorn |
| Тип роз'єму | USB 3.0 |
| Колір | Czarne |
| Шифрування даних | Да |
- Ціна: 16 044 ₴

