Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
✅ДИСПЛЕЙ Fujitsu B2410 WS EU Line 61см ✅
✅
✅ДИСПЛЕЙ Fujitsu B2410 WS EU Line, 61 см, 24 дюйми, ультравузькі рамки, IPS із низьким синім світлом, чорний, DP, HDMI, DVI, VGA 4xUSB 6-в-1
✅S26361-K1697-V160
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | S26361-K1697-V160 |
| Марка | Fujitsu |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 24,8W |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


