
Стаціонарна ігрова приставка Hyperkin RetroN 5 Hyper Beach (M01688HB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 152760943
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Hyperkin RetroN 5 Hyper Beach
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hyperkin |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Жорсткий диск | Ні |
| Інтерфейси | USB, HDMI |
| Об'єм накопичувача | 16 GB |
| Підтримувані карти пам'яті | SDHC, SD |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип приставки | Стаціонарна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мова видання | Англійська |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Об`єм відеопам'яті | 128 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1024 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Тип процесора | ARM Cortex A9 |
| Частота процесора | 1000 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Kabel zasilający |
| Версія | Podstawowa |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Możliwość pracy w poziomie |
| Місткість | Nie dotyczy |
| Ігри входять | Немає |
| Кількість контролерів у комплекті | 1 |
| Мoдель | RetroN 5 Hyper Beach |
| Марка | Hyperkin |
| Оптичний привід | Немає |
| Підтримувані технології | HD |
| Тип | Stacjonarne |
| Колір | Бірюзовий |
- Ціна: 9 999 ₴




