
Бігова доріжка електрична Zipro Colt
22 978 ₴
- В наявності
- Код: 146070644
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ZIPRO Colt – це модель із пропозиції ZIPRO, яка поєднує в собі міцність і оптимальні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в розкладеному вигляді | 121 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 150 cm |
| Вимірювання | Czas trwania treningu |
| Мoдель | Colt |
| Максимальна вага користувача | 110 kg |
| Марка | Zipro |
| Розміри стрічки, що біжить | 120 x 40 cm |
- Ціна: 22 978 ₴










