
Лінійно-інтерактивне ДБЖ APC Back UPS Pro BR 1600VA, LCD (BR1600MI)
29 055 ₴
- В наявності
- Код: 87463002
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
BR1600MI UPS Back ProBR 1600VA 8xC13 аварійне джерело живлення, AVR, LCD
100 x 250 x 382 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,9 kg |
| Волість | 960 W > Zasilacze awaryjne UPS Moc od 960 W do 960 W |
| Час перемикання | 10 ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Мoдель | BR1600MI |
| Марка | APC > Zasilacze awaryjne UPS APC |
| Відбивати | Да |
| Повна потужність [ВА] | 1600 VA |
| Середній час заряджання [год] | 16 |
| Тип корпусу | Tower |
| Типи розеток | USB |
| Частота | 50/60 Hz |
| Ефективна потужність [Вт] | 960 |
- Ціна: 29 055 ₴



