
Монітор ASUS TUF Gaming VG32UQA1A (90LM08L0-B01970)
33 819 ₴
- В наявності
- Код: 151829129
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Asus 32' VG32UQA1A
Asus
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 45 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 31,5 cala > Monitory 31,5 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | TUF Gaming VG32UQA1A |
| Марка | ASUS > Monitory ASUS |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 33W |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 33 819 ₴

