
Монітор LG UltraGear 27GR95QE
29 309 ₴
- В наявності
- Код: 151980617
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.


Створено для ігор
Перший у світі ігровий OLED-монітор із частотою 240 Гц і часом відгуку 0,03 мс (GtG).
Екран
27" QHD (2560 x 1440) OLED HDR10 / DCI-P3 98,5%** Технологія антивідблиску
Швидкість
Частота оновлення 240 Гц, час відгуку 0,03 мс (GtG) QHD і 240 Гц через HDMI 2.1
Технології
Сумісність із NVIDIA® G-SYNC® | AMD FreeSync™ Premium
*Станом на грудень 2022 року цей монітор мав найвищу частоту оновлення (240 Гц) і найшвидший час відгуку (0,03 мс) серед усіх OLED-моніторів для ігор. *Станом на грудень 2022 року на ринку немає інших OLED-моніторів із частотою оновлення 240 Гц. *Зображення змодельовані, щоб підкреслити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. **DCI-P3 – типовий 98,5%, мінімум 90%.


27-дюймовий QHD OLED
Створено для захоплюючої гри
Оскільки OLED-екрани встановлюються на 27-дюймових ігрових моніторах, які підтримують HDR10 і колірну гамму DCI-P3 98,5% (тип.), монітор LG UltraGear™ допомагає геймерам зануритися у віртуальний світ.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.


САМОПАСВІЧУЮЧІ OLED ПІКСЕЛІ
САМОПІДСВІЧУЮЧІ OLED-ПІКСЕЛІ забезпечують насичені кольори, відмінний коефіцієнт контрастності та короткий час відгуку, що збагачує візуальні враження під час гри.


Світлодіод


OLED
Коефіцієнт контрастності OLED 1 500 000:1
Коефіцієнт контрастності 1 500 000:1 дає змогу досягти майже всіх кольорів і візуальних ефектів у грі саме так, як задумали розробники.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. *1 500 000:1 — коефіцієнт контрастності при 25% APL (середній рівень зображення).


Антиблікова технологія
Покажи мені, як ти граєш
Використання технології антивідблиску покращує якість візуального досвіду в будь-якому місці, зменшуючи відволікаючі ефекти навколишнього світла.
**OLED-панелі LG сертифіковані UL для запобігання мерехтіння та відблисків, що спричиняють дискомфорт. *Номер сертифікату (Low Blue Light Hardware Solution Platinum): V745051. *Умови сертифікату: рівень викидів LBL (40% або менше).


OLED-екран із частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку 0,03 мс (GtG)
Блискавично швидкий, найшвидший OLED у серії UltraGear™
Новий монітор LG UltraGear™ із екраном OLED має надзвичайно високу частоту оновлення 240 Гц і час відгуку 0,03 мс (GtG).
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. *Станом на грудень 2022 року цей монітор мав найвищу частоту оновлення (240 Гц) і найшвидший час відгуку (0,03 мс) серед усіх OLED-моніторів для ігор. *Станом на грудень 2022 року на ринку немає інших моніторів OLED з частотою 240 Гц.

Фантастична швидкість, OLED із частотою оновлення 240 Гц.
Частота оновлення 240 Гц дозволяє швидко побачити наступний кадр гри та робить зображення плавним. Завдяки цьому гравець може швидко реагувати на дії супротивників і легше влучати в ціль.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. *Станом на грудень 2022 року цей монітор мав найвищу частоту оновлення (240 Гц) і найшвидший час відгуку (0,03 мс) серед усіх ігрових OLED-моніторів.*Станом на грудень 2022 року на ринку немає інших OLED-моніторів із частотою оновлення 240 швидкість Гц.

Надзвичайна швидкість 0,03 мс час відгуку (GtG)
Час відгуку 0,03 мс (GtG), зменшене зворотне світіння та чіткіша візуалізація об’єктів забезпечують плавніші зображення в динамічних сценах із фантастичною якістю.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Станом на грудень 2022 року на ринку немає інших OLED-моніторів 240 Гц.


QHD OLED, 240 Гц через HDMI 2.1.
Покращуйте враження від ігор за допомогою OLED-екрану
27GR95QE може досягати частоти оновлення до 240 Гц через HDMI 2.1. Це означає, що ви можете отримати повну роздільну здатність QHD із частотою оновлення 240 Гц в іграх, якщо під’єднатися через DisplayPort або HDMI.
*Підтримує частоту оновлення до 240 Гц. Для належної роботи вам потрібна графічна карта, яка підтримує HDMI 2.1, і кабель HDMI 2.1 (у комплекті). *Відеокарта продається окремо. *Станом на грудень 2022 року на ринку немає інших моніторів OLED з частотою 240 Гц.
Технології на службі плавного ігрового процесу


Дизайн для геймерів
Покращуйте візуальні ефекти в іграх за допомогою нового підсвічування Hexagon і чотиристороннього дизайну без рамок. Регульована основа дозволяє повертати вбік, нахиляти, повертати та регулювати висоту для забезпечення комфортних умов гри.
Бічне обертання

Висота нахилу

Перевернути до вертикалі

Безкаркасний корпус





Пульт дистанційного керування UltraGear™
Налаштування та керування одночасно
Пульт дистанційного керування UltraGear™ дозволяє вмикати та вимикати монітор, регулювати гучність, вибирати режим гри та керувати багатьма іншими функціями.
*Пульт дистанційного керування входить у комплект.


Чотириполюсний вихід для навушників
Плагін для захоплюючих звукових ефектів
Завдяки чотириполюсному виходу для навушників ви можете грати в ігри та спілкуватися одночасно. Крім того, технологія DTS Headphone :X забезпечує насичений тривимірний звук.
*Гарнітури продаються окремо.


Графічний інтерфейс користувача
Відзначений нагородами графічний інтерфейс користувача для геймерів
OnScreen Control і OnScreen Control спрощують налаштування параметрів монітора, від основних параметрів до реєстрації ключів, визначених користувачем.
*Останнє програмне забезпечення OnScreen Control можна завантажити з LG.COM. *Зображення змодельовані, щоб підкреслити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.

Захистіть свій екран за допомогою OLED Care
OLED Care допоможе вам запобігти ореолу, який є залишком статичного висококонтрастного зображення на екрані після тривалого відображення.
*Ця функція доступна лише як пульт дистанційного керування, що входить до комплекту.

Синхронізація динамічної дії
Функція Dynamic Action Sync записує ключові моменти в режимі реального часу, зменшує затримку введення та дозволяє гравцеві швидко реагувати на дії опонентів.

Стабілізатор чорного
Чорний стабілізатор допомагає уникнути снайперів, які ховаються в темряві, і швидко уникнути вибухів.

Хрестик
Ціль розташована по центру, що полегшує влучення.

Лічильник FPS
Функція FPS Counter дозволяє перевірити швидкість завантаження об'єктів. Під час редагування матеріалу, ігор і перегляду фільмів кожен кадр має значення, а функція лічильника FPS надасть вам інформацію в режимі реального часу.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. * Функція перехрестя недоступна, якщо ввімкнено лічильник FPS. *Лічильник FPS може відображати значення, яке перевищує максимальну частоту оновлення монітора.


LG Calibration Studio
Покращені точні кольори
Оптимізуйте якість кольору, відкалібрувавши апаратне забезпечення за допомогою LG Calibration Studio, щоб максимально використати широку кольорову гаму вашого LG QHD OLED-екрана.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може виглядати інакше. *Програмне забезпечення та датчик калібрування НЕ входять у комплект. Останню версію LG Calibration Studio можна завантажити з LG.COM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7,35kg |
| Висота з основою | 465mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 258mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 1500000: 1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Марка | LG > Monitory LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 74W |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LCD > Monitory LCD |
| Тип матриці | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 604mm |
- Ціна: 29 309 ₴










