
Монітор ASUS PA24AC (90LM04B0-B01370)
25 120 ₴
- В наявності
- Код: 75031513
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
24-дюймовий монітор PA24AC ProArt WUXGA IPS 100% sRGB 1200 кд/м2 500:1 HDMI USB-C DP PIVOT PIP PBP динамік
Монітор 24 PA24AC
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 21 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | PA24AC |
| Марка | ASUS > Monitory ASUS |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 21W |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Szare |
- Ціна: 25 120 ₴

