
Монітор Dell P2222H (210-BBBE)
10 364 ₴
- В наявності
- Код: 109955105
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Dell 22 P2222H Працюйте ефективніше, де б ви не були. Цей тонкий 21,5-дюймовий монітор FHD із технологією ComfortView Plus зменшує шкідливе синє світло.
Кращі зображення будь-де
Підключення для підвищення продуктивності
Dell Display Manager
Екологічний підхід до сьогодення та майбутнього
P2222H
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 180mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 18 cali > Monitory 18 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | P2222H |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 46W |
| Розмір плями | 0,248mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвітки | Inne |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
- Ціна: 10 364 ₴


