
Монітор 27" Dell P2721Q (210-AXNK)
34 208 ₴
- В наявності
- Код: 98602690
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dell P2721Q
Якість зображення 4K Ultra HD
Гарантовано виняткову якість зображення Роздільна здатність 4K. Працюйте та грайте в найкращих умовах. Цей монітор пропонує Роздільна здатність 4K Ultra HD, що робить його ще більш реалістичним детальне відтворення.
Формат 16:9
Це найбільш універсальний монітор Формат 16:9, який дуже популярний як для роботи, так і для мультимедійні програми. Панорамна форма екрану забезпечує оптимальний перегляд робоче місце, а також добре підходить для ігор і перегляду фільми.
Чудова якість зображення завдяки матриці IPS
Чудова передача кольорів, висока якість зображення і широкі кути огляду забезпечить матриця IPS. Це найпоширеніший Тип матриці використовується в комп'ютерних моніторах і недарма. Матриці IPS надзвичайно універсальні - вони чудово працюють в іграх, під час перегляду фільмів та під час графічної та офісної роботи.
Час відгуку 5 мс
Коли можуть вирішити частки секунд перемоги або поразки в грі виходить монітор з часом відгуку 5 мс найкраще рішення. Ви оціните такий короткий час відгуку в іграх, a особливо в онлайн-битвах, а також у повсякденному використанні. швидко час відгуку впливає на комфорт під час роботи та перегляду фільмів, оскільки обмежує напруга зору.
Зменште напругу очей за допомогою технології зменшення мерехтіння
Переконайся не лише у чудових параметрах відображене зображення, а й про здорові очі. Дана модель монітора оснащена технологія зменшення мерехтіння, що значно знижує втому зір при тривалій роботі за комп’ютером.
Висока роздільна здатність породжує високе продуктивність
Детальна інформація: захоплення кожен нюанс на блискучому 27-дюймовому (685,8 мм) моніторі 4K із більш ніж 8 мільйонів пікселів і в чотири рази більша роздільна здатність, ніж у корпусі стандартні дисплеї Full HD.
Розширені види: надзвичайно тонка рамка з трьох сторін ідеальна для налаштування двох моніторів і може підвищити продуктивність до 21%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,9 kg |
| Висота з основою | 385mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 185mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | Low Blue Light |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | P2721Q |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 35,6W |
| Розмір плями | 0,28mm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 612mm |
- Ціна: 34 208 ₴



