
Монітор 31.5" Lenovo ThinkVision T32p-30 UHD IPS 60Hz (63D2GAT1UA)
36 269 ₴
- В наявності
- Код: 151222580
+380 (63) 071-61-80
Менеджер
- +380 (98) 429-25-35Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Lenovo ThinkVision T32p-30 31,5"
Елегантний, вишуканий дисплей.
Монітор ThinkVision T32p-30 оснащений надшироким 31,5-дюймовим дисплеєм In-Plane Switching із роздільною здатністю 3840 x 2160 UHD, який не лише забезпечує широкий огляд, але й дозволяє вам зосередитися на найдрібніших деталях, щоб працювати ефективніше . Його сучасна естетика з рамками NearEdgeless з 3 сторін добре працюватиме в будь-якому робочому середовищі, включно з конфігурацією з кількома моніторами. Монітор ThinkVision T32p-30 зменшує шкідливе випромінювання синього світла за допомогою технології Natural Low Blue Light, таким чином дбаючи про ваш зір. Ця технологія не впливає негативно на точність кольору, тож ви можете проводити багато годин перед екраном без напруги очей.
Розширте можливості підключення, підвищте продуктивність.
Екологічно та зручно для користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 10kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 32 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрану | 31,5 cala > Monitory 31,5 cala |
| Динамічний контраст | 3000000:1 |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | T32p-30 |
| Марка | Lenovo > Monitory Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 32W |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвітки | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Niebieskie |
- Ціна: 36 269 ₴







