Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики
Телевізор для вулиці SMART QLED, 165 см, 4K Ultra HD, PQI 4400, Direct LED, HDR10, HDR10+, HLG, подвійний тюнер, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI, 2x USB, USB-запис, LAN , WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, ігровий режим, голосове керування, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo, O2 TV, Telly, відтворення відео 360°, Apple Airplay 2, Tizen, динамік 20 Вт, Dolby Digital Plus, клас енергоефективності G
Опис
Альтернативний текст для фото не заповнюється!
Як поєднати одне з найкращих вражень літа, гриль з друзями та трансляцію спорту на великому екрані? Samsung представляє зовнішній QLED-телевізор Samsung The Terrace QE65LST7T з роздільною здатністю 4K і надзвичайною яскравістю до 2000 ніт, який підніме ваше сидіння на відкрито
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Tizen |
| Розміри | |
| Вага | 38.9 кг |
| Ширина | 1466.3 мм |
- Ціна: 124 530 ₴











