СТУПЕНІ ПОМОЛУ

Кавомолка DeLonghi KG 89 подрібнює зерна кави допомогою жорен, виконуючи одночасно і якісний помел і зберігаючи запах кави. Найсмачніша кава виходить з меленого порошку. Можливість встановлювати до 12 ступенів помолу це одна з основних особливостей даної моделі, за що їй і віддають перевагу покупці. Контейнер для зерен вміщує в себе 120 р. Що відповідає 12 чашках приготованої кави. Мотор, який працює на потужності 110 Вт, є досить продуктивним. Він забезпечує прекрасний результат – однорідний помел кавових зерен.
РЕЗЕРВУАР ДЛЯ КАВИ

Резервуар для меленої кави зроблений знімним і прозорим, завдяки цьому його зручно використовувати. В даній моделі передбачено вибір помелу на певну кількість чашок - від двох до дванадцяти, для того щоб кожен раз вживати напій і тільки що перемеленого кави. В цілях техніки безпеки прилад відключається після помелу потрібної кількості зерен. Купити дану кавомолку — це придбати якісну, а головне безпечну техніку.
НАДІЙНІСТЬ І ЯКІСТЬ
Ціна безпеки KG 89 також підвищується завдяки системі захисту під назвою «DUAL SAFE». У разі виймання контейнера для зерен або меленої кави кавомолка тут же зупиняє роботу. Дана функція необхідна для захисту від випадкового включення. Корпус котла виконаний у формі призми з чорної пластмаси з елементами з нержавіючої сталі, що робить його більш міцним і захищеним від пошкоджень. Пристрій легко розбирається, що полегшує його чистку. В наборі для догляду за кавомолкою є невелика щіточка. Для комфорту користування прогумовані кнопки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Бытовое |
| Потребляемая мощность | 110 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 2 500 ₴








